Naslovnica Crna kronika Ostaju u Remetincu: Županijski sud u Velikoj Gorici odbio žalbe navijača Hajduka

Ostaju u Remetincu: Županijski sud u Velikoj Gorici odbio žalbe navijača Hajduka

0
23.05.2022., Velika Gorica - U tijeku je ispitivanje navijaca nakon nereda na autocesti A1 kod Desinca. Dio navijaca doveden je na Zupanijski sud u Velikoj Gorici. Photo: Slaven Branislav Babic/PIXSELL

Županijski sud u Velikoj Gorici  odbio je žalbe prve skupine od 11 navijača Hajduka, koji su u jednomjesečnom istražnom zatvoru, zbog izazivanja nereda na autocesti nakon maksimirskog derbija, doznaje Dnevnik Nove TV.

Sud je, kao neosnovane, odbio prijedloge odvjetnika Torcidaša da se istražni zatvor ukine ili zamijeni mjerama opreza na slobodi. Izvanraspravno vijeće smatra kako je sutkinja istrage pravilno utvrdila činjenice, u istražnom su zatvoru zbog opasnosti od ponavljanja djela.

O žalbama preostalih tridesetak navijača, odluka se očekuje idući tjedan, javlja Nova TV.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version