Naslovnica Vijesti Osvježenje na putu! Besplatna voda putnicima na Lučkom ovog petka

Osvježenje na putu! Besplatna voda putnicima na Lučkom ovog petka

0
Foto: Hrvatska turistička zajednica

U petak, 15. kolovoza, putnici koji prolaze naplatnom postajom Lučko moći će dobiti besplatnu vodu. Kako prenosi Večernji.hr, akciju organizira Hrvatska turistička zajednica u suradnji s Hrvatskim autocestama, a cilj je putnicima pružiti osvježenje tijekom pojačanog prometa i visokih ljetnih temperatura.

Direktor Hrvatske turističke zajednice Kristjan Staničić ističe da će mnogi građani i turisti upravo ovog vikenda krenuti na put, a brojnima od njih počinje godišnji odmor.

“Ovom simboličnom akcijom nastojimo osigurati dodatnu brigu i osvježenje svima onima koji će srce kolovoza provesti u hrvatskim destinacijama”, poručio je. Akcija se provodi na Lučkom već nekoliko puta, a i ovaj put očekuje se velik odaziv zbog pojačanog prometa prema obali i unutrašnjosti.

Stoga, ako sutra krećete na put, znajte da jedna boca vode čeka samo na vas.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version