Naslovnica Sport Pet medalja i prvi klupski pehar za najuspješniju ekipu za goričke hrvače

Pet medalja i prvi klupski pehar za najuspješniju ekipu za goričke hrvače

0
Foto: FB Hrvački klub Velika Gorica 1991

Dječaci iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 s Prvenstva Hrvatske u Vrbovcu osvojili su pet medalja. Jedno zlato i četiri srebra.

Bilo je to natjecanje za mlađe i starije dječake i djevojčice početnike u hrvanju slobodnim načinom, a okupilo je oko 300 djece. Gorički klub predstavljalo je 18 hrvača mlađih i starijih dječaka.

Jedino zlato osvojio je Emanuel Grgić, dok su drugo mjesto i srebro osvojili Antonio Lokas, Jakov Noršić, Vedran Hižar i Alexandar Hrženjak. Spomenimo kako su stariji dječaci ostvarili veliki uspjeh osvojivši i prvi pehar za klub, kao najuspješnija ekipa na natjecanju.

Foto: FB Hrvački klub Velika Gorica 1991
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version