Naslovnica HOTNEWS Pili, vozili bez vozačke, prolazili na crveno…kaznila ih policija

Pili, vozili bez vozačke, prolazili na crveno…kaznila ih policija

0
Foto: Petra Škrinjarić/Cityportal.hr

Gorička policija ovog je vikenda provela pojačanu kontrolu vozača na goričkim prometnicama. Ukupno su zabilježena 44 prometna prekršaja, a čak petero vozača je pritvoreno. Četvero zbog previše promila u krvi, od čega ih dvoje nije imalo vozačku. Još jedan vozač je uhićen zbog vožnje bez dozvole.

Prvog dana prosinca dobili smo i ‘vikend rekordera’ u promilima. Riječ je o 25-godišnjem vozaču koji je prilikom kontrole zaustavljen u 03:07 sati u Ulici 153. brigadne hrvatske vojske. Imao je 1,71 promila alkohola u krvi, a zbog čega je završio na triježnjenju. Uz Optužni prijedlog bit će priveden na sud.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version