Naslovnica Crna kronika Pješak završio u bolnici nakon naleta automobila na parkingu

Pješak završio u bolnici nakon naleta automobila na parkingu

Hitna pomoć pješaka je prevezla u KBC Zagreb

0

Vozač Mazde CX-7 naletio je na pješaka na parkiralištu jednog trgovačkog lanca danas oko 15 sati. Kako doznajemo, pješak je zadobio lakše ozljede glave. Hitna pomoć odvezla ga je u KBC Zagreb gdje mu je pružena liječnička pomoć.

DSC_0001

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version