Naslovnica Vijesti Podbrežnica dobiva novo parkiralište s 24 mjesta

Podbrežnica dobiva novo parkiralište s 24 mjesta

0
Foto: Facebook.com/Krešimir Ačkar

U Šibenskoj ulici u naselju Podbrežnica započela je izgradnja novog parkirališta. Imat će 24 parkirna mjesta, od čega dva za osobe s invaliditetom. Radove izvodi gradska tvrtka VG Komunalac, a trebali bi biti završeni početkom ožujka.

– Dugogodišnji problem nedostatka parkirnih mjesta u Podbrežnici rješavamo izgradnjom novog parkirališta u Šibenskoj ulici, koje će koristiti i stanovnici Trga grada Zagreba – kazao je v.d. gradonačelnika Krešimir Ačkar na svom profilu na društvenoj mreži.

Foto: Facebook.com/Krešimir Ačkar
Foto: Facebook.com/Krešimir Ačkar
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version