Gorička policija provela je sa subote na nedjelju pojačani noćni nadzor vozača pod utjecajem alkohola ili droga. U osam sati zabilježeno je 32 prometna prekršaja.
Čak 22 vozača kažnjeno je zbog prebrze vožnje, dok je njih četvero kažnjeno zbog nevezanog pojasa. Troje ih je koristilo mobitel za vrijeme vožnje, a jedan vozač je prošao na crveno.
