Naslovnica Vijesti Policija jučer kaznila vozače na dva kotača koji su vozili bez kacige...

Policija jučer kaznila vozače na dva kotača koji su vozili bez kacige i vozačke

0
Foto: policija, motociklist/PUZ

Gorička policija jučer je na gradskim prometnicama provela preventivno-represivnu akciju u kojoj je nadzirala vozače motocikala, mopeda, bicikala i osobnih prijevoznih sredstava.

Ukupno je utvrđeno 12 ciljanih prekršaja, a kažnjeni su oni koji su vozili bez vozačke dozvole, odnosno položenog ispita kao i bez kacige. Također kažnjeni su i oni koji nisu poštivali prometne propise.

Tijekom provođenja akcije utvrđeno je i 10 prometnih prekršaja koji se odnose na nekorištenje sigurnosnog pojasa, pričanje na mobitel i ostalo.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version