Naslovnica Crna kronika Policija ‘ulovila’ samo jednog alkoholiziranog vozača

Policija ‘ulovila’ samo jednog alkoholiziranog vozača

0
12. - 13. 08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto: Anes Šuvaliæ/Cityportal.hr

U vikend-akciji gorička policija je zaustavila samo jednog vozača koji je vozio pod utjecajem alkohola, pa je isti i vikend-rekorder. No, ne i bez razloga. Naime, u petak navečer, u 23.50 sati, policija je 56-godišnjaka zaustavila u Ulici Stjepana Fabijančića Jape, a izmjerili su mu 2,44 promila alkohola u organizmu.

– Istom je na mjestu događaja privremeno oduzeta vozačka dozvola, nakon čega je uhićen i smještem u jedinicu za zadržavanje do otriježnjenja. Isti nije recidivist, te je protiv istog podnijet Optužni prijedlog nadležnom sudu u Velikoj Gorici – kažu iz goričke policije.

Osim alkoholiziranog vozača, policija je kaznika i njih 40 zbog prebrze vožnje te još četvero zbog drugih prometnih prekršaja.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version