Naslovnica HOTNEWS Policija za vikend u dvije akcije najviše kaznila vozače koji voze prebrzo

Policija za vikend u dvije akcije najviše kaznila vozače koji voze prebrzo

0
Foto: Policija Velika Gorica/G.Kiš, rvg.hr

Ovog vikenda nije bilo vozača pod utjecajem alkohola, izvijestili su iz goričke policije nakon provedene akcije ‘Pojačanog nadzora vozila i vozača u dane vikenda’. U tri dana, od petka do nedjelje utvrđeno je ukupno 42 prometna prekršaja, najviše je kažnjeno vozača koji su vozili prebrzo, njih 23. Bilo je tu i pet prekršaja nekorištenja pojasa za vrijeme vožnje kao i pričanja na mobitel.

Policija je također cijeli protekli tjedan od 15.-21. travnja provela preventivno – represivnu akciju „Nadzor brzine kretanja vozila“, a dana 19. travnja provedena je i akcija „24 satni nadzor brzine kretanja vozila“, usklađeno s akcijama zemalja Europske unije za 2024. godinu.

– Provedbom akcije utvrđeno je 48 ciljanih prekršaja nepropisne brzine kretanja vozilom – istaknuli su iz policije.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version