Naslovnica Vijesti Postignut dogovor sa ZET-om

Postignut dogovor sa ZET-om

0
2.3.2017. Velika Gorica - Gradonaèelnik Dražen Barišiæ u vožnji ZET-ovim autobusom. Foto: Vanja Stanojeviæ/Cityportal.hr

Grad Velika Gorica i ZET postigli su dogovor o usluzi javnog prijevoza do konca 2020. Prema tome, autobusi će sutra normalno voziti kao i do sada, uključujući i noćnu liniju.

– Također se nastavljaju razgovori o suradnji i u idućoj godini – kažu iz Grada Velike Gorice.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version