Grad Velika Gorica i ZET postigli su dogovor o usluzi javnog prijevoza do konca 2020. Prema tome, autobusi će sutra normalno voziti kao i do sada, uključujući i noćnu liniju.
– Također se nastavljaju razgovori o suradnji i u idućoj godini – kažu iz Grada Velike Gorice.
