Zagrebački Cvjetni trg sutra će točno u podne biti u znaku Pravila Igre, benda koji će promovirati svoj prvi album ‘Nebo na mojoj strani‘. Njime su dečki potvrdili znanje, talent, te ulaganje u odabrani put, što im se višestruko i vratilo. Vidljivo je to i na svakom koncertu, gdje suvereno vladaju pozornicom, što publika itekako prepoznaje.

Nezaobilazna gradska špica ujedno je domaćin glazbenog sajma hrvatskih diskografa“HDU Glazbene kućice”.
Posjetitelji će se moći tri dana družiti sa izvođačima, ali i svoje glazbene kolekcije upotpuniti najnovijim izdanjima po promotivnim cijenama.



