Naslovnica Crna kronika Preko noći ostavio alata u kombiju pa ostao bez njega

Preko noći ostavio alata u kombiju pa ostao bez njega

0
18.08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto:Anes Šuvalić/Cityportal.hr

U noći s ponedjeljka na utorak u Dobrilinoj ulici iz kombi vozila ukraden je alat vrijedan 30-tak tisuća kuna.

„Nepoznati počinitelj razbio je zadnje vjetrobransko staklo na prtljažnom prostoru kombi vozila, odakle je izvršio krađu veće količine građevnog materijala, odnosno alata, bušilica, flekserica te lasera. Riječ je o profesionalnom alatu, zbog čega i je nastala velika šteta“, rekao je Nikica Ljubanović iz PP velika Gorica.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version