Naslovnica HOTNEWS Prijetio pištoljem djelatnici kioska u centru grada kako bi ukrao novac

Prijetio pištoljem djelatnici kioska u centru grada kako bi ukrao novac

0
foto: Petra Škrinjarić

Policijska uprava zagrebačka izvijestila je o razbojništvu u centru grada.

– Jučer, 26. travnja oko 22.40 sati, u Velikoj Gorici, u Ulici Matice Hrvatske, u kiosku, nepoznati počinitelj je uz prijetnju vatrenim oružjem počinio razbojništvo nad 43-godišnjom zaposlenicom te otuđio novac – izvijestili su.

Materijalna šteta iznosi nekoliko stotina eura.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version