Naslovnica Vijesti Prva ovogodišnja izložba u Galeriji Trumbetaš pokazat će kako umjetnost grad čini...

Prva ovogodišnja izložba u Galeriji Trumbetaš pokazat će kako umjetnost grad čini ljepšim

0

Prva izložba u Galerija Trumbetaš u novoj godini bit će izložba ‘Umjetnost čini moj grad ljepšim’. Riječ je o radovima učenika Osnovne škole Nikole Hribara i djeca koja su sudjelovala na radionicama udruge ZaJedno.

Neke dijelove izložbe su radili i mladi studenti koji su članovi udruge ZaJedno, Marko Kopilović. Patricija Crnolatec, Lucija Stipić, Natalija Mališa, Luka Kopilović.

Jedan od važnih ciljeva ove izložbe je predstaviti novu viziju djeteta, a to je da dijete kroz svoje vlastite mudrosti, osjetljivosti, kreativnosti, protagonizma, pruža nezamjenjiv doprinos rastu društva i zajednice.

Otvorenje izložbe je sutra u 18 sati, a možete ju razgledati do 1. veljače.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version