Građani će i u drugoj polovici lipnja moći uživati u besplatnim filmskim projekcijama na otvorenom. Pučko otvoreno učilište Velika Gorica organizira kino na otvorenom u Parku dr. Franje Tuđmana, gdje će tijekom šest termina biti prikazivani animirani sinkronizirani filmovi i strane komedije.
Projekcije su najavljene za 15., 17., 19., 22., 24. i 26. lipnja. Filmovi će se prikazivati od 18 sati, dok su projekcije petkom predviđene za 20 sati.
Ulaz na sve projekcije je besplatan, a u slučaju nepovoljnih vremenskih prilika, projekcije će se umjesto u parku održati u Kinu Gorica.
