Naslovnica Vijesti Slavine se gase u ovom dijelu Velike Gorice tijekom ponedjeljka

Slavine se gase u ovom dijelu Velike Gorice tijekom ponedjeljka

0
Foto: Nithin Pa/Pexels.com

Stanari dijela ulice Bratstvo I u Velikoj Gorici u ponedjeljak, 9. veljače, ostat će bez vode zbog radova na vodoopskrbnom sustavu, izvijestila je VG Vodoopskrba. Prekid u opskrbi planiran je od 8 do 15 sati.

Bez vode će biti kućanstva u ulici Bratstvo I na kućnim brojevima od 49 do 72 te od 40 do 73b.

Kako bi se osigurala osnovna opskrba, cisterna s pitkom vodom bit će postavljena kod igrališta.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version