Jučer u 14,30 sati u Donjoj Pušći u prometnoj nesreći poginuo je 51-godišnjak. Muškarac je upravljao mopedom marke Sym Jet Basix, Strmečkom ulicom u smjeru sjeverozapada kada se dogodila nesreća.
„Izlaskom iz desnog zavoja zbog neprilagođene brzine izgubio je nadzor nad vozilom te je prešao lijevo preko kolnika i nastavio vožnju po mekom terenu gdje je naletio na drveni stup s betonskim postoljem“, izvijestili su iz Policijske uprave zagrebačke.
Vozač je na mjestu smrtno stradao, a tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.
