Naslovnica Sport Srebro iz Sarajeva! Goričke judašice donijele europsku medalju kući

Srebro iz Sarajeva! Goričke judašice donijele europsku medalju kući

0
Foto: Judo klub osoba s invaliditetom "Fuji"/FB

Velikogorički Judo klub osoba s invaliditetom “Fuji” vratio se iz Sarajeva s velikim rezultatom, dvije natjecateljice, Petra i Sanja, osvojile su srebrnu medalju na Europskom kata prvenstvu održanom ovog vikenda u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.

Goričke predstavnice nastupile su u kategoriji Adapted Nage no Kata 1B Ne shisei, u kojoj su odličnim nastupom izborile drugo mjesto i tako Hrvatskoj donijele još jedno europsku medalju.

Foto: Judo klub osoba s invaliditetom “Fuji”/FB
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version