Velikogorički Judo klub osoba s invaliditetom “Fuji” vratio se iz Sarajeva s velikim rezultatom, dvije natjecateljice, Petra i Sanja, osvojile su srebrnu medalju na Europskom kata prvenstvu održanom ovog vikenda u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.
Goričke predstavnice nastupile su u kategoriji Adapted Nage no Kata 1B Ne shisei, u kojoj su odličnim nastupom izborile drugo mjesto i tako Hrvatskoj donijele još jedno europsku medalju.
