Naslovnica Vijesti Stožer produžio mjere do kraja siječnja

Stožer produžio mjere do kraja siječnja

0

Na današnjoj konferenciji za medije Nacionalnog stožera civilne zaštite ministar unutarnjih poslova Davor Božinović kazao je kako su odlučili produžiti nužne epidemiološke mjere do 31. siječnja. Riječ je o odlukama o ograničenju okupljanja, radu trgovina i javnom prijevozu.

– Nema utemeljenja za bilo kakvo popuštanje mjera. Unatoč pozitivnim trendovima, i dalje imamo visoke brojke. Još uvijek ne možemo podvući crtu iza eventualnih posljedica povećanih okupljanja tijekom blagdana, ali posebno vezano za situaciju sa potresom. Od ponedjeljka očekujemo povratak na radna mjesta, to će povećati mobilnost što je jedan od faktora za širenje zaraze – kazao je Božinović i dodao kako će u sljedećem razdoblju razgovarati o tome što s nastavkom školske godine.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version