Na osnovu podataka nacionalne top liste radijskog emitiranja HR top 40, dodijeljene su godišnje nagrade Hrvatske diskografske udruge.
Toni Cetinski ponio je prestižnu nagradu najuspješnijeg muškog izvođača u protekloj godini za pjesmu ‘Laku noć’.
‘Unatoč nimalo lakim godinama za diskografiju i izvođače, dobiti ovo priznanje a biti svjestan i u kakvoj konkurenciji, možda je i najvrijedniji trenutak za mene u karijeri. Ova nagrada napokon dolazi u pravom trenutku. Hvala urednicima, publici, Hit Recordsu, kolegama kao i HDU, na ovoj podršci u pravom trenutku. Sada znam da smo na dobrom putu i da će album biti jednostavan i pun pogodak’, rekao je Toni.

Uz Tonija i njegov hit ‘Laku noć‘, svakako treba izdvojiti i nagradu za pjesmu godine, koju su osvojili Kedzo i Zsa Zsa za ‘Sve u meni se budi’ u izdanju Hit Recordsa.
Ova nagrada šećer je na kraju potvrde, kako su Kedzo, Zsa Zsa i Hit Records odradili vrhunski posao pjesmom koja je podsjetimo, osvojila Porin za najbolju vokalnu suradnju, mjesecima bila na prvom mjestu nacionalne HR top 40 liste, te pobjednica Zagrebačkog festivala.