Naslovnica Sport Tri medalje za goričke hrvače: Blago Šimić prvak Hrvatske u uzrastu do...

Tri medalje za goričke hrvače: Blago Šimić prvak Hrvatske u uzrastu do 15 godina

0
Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991

Blago Šimić mladi hrvač iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 postao je prvak Hrvatske u uzrastu do 15 godina. Blago se danas natjecao na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom za uzraste U15 i U23 održanom u petrinjskoj Osnovnoj školi Mate Lovraka. Zlato je osvojio u kategoriji do 100 kilograma.

Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991

No, nije to jedina medalja za gorički hrvački klub. Uz njega, u kategoriji do 75 kilograma, srebro je osvojio Leonardo Kovačić. Još jednu medalju, brončanog sjaja, kući je ponio Luka Čaušić koji se natjecao u uzrastu do 23 godine i kategoriji do 74 kilograma.

Iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 na natjecanju je nastupilo pet hrvača, a među njima su još bili Grga Softić i Matija Šimić koji su na žalost, ovoga puta ostali bez medalja.

Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version