Naslovnica Vijesti U Gorici nema novih slučajeva, a u županiji ih je devet

U Gorici nema novih slučajeva, a u županiji ih je devet

0

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije u posljednjih 24 sata devet je novih osoba zaraženih koronavirusom. Na području Velike Gorice nema novozaraženih, a šest novih slučajeva bilježi ispostava Doma zdravlja Samobor, od čega je jedan s područja Svete Nedelje. Još dva nova područja bilježi područje Zaprešića, a jedan Vrbovca.

Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivno 59 slučaja. Do sada je ukupno izliječeno 227 osoba, a 11 ih je preminulo.

Situacija nije dobra ni u Zagrebu gdje  je u posljednjih 24 sata 47 novih slučajeva zaraze novim koronavirusom.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version