Naslovnica Moja županija U Gorici nema novooboljelih, u županiji šestero izliječenih i jedan zaraženi

U Gorici nema novooboljelih, u županiji šestero izliječenih i jedan zaraženi

0

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području županije u posljednjih 24 sata jedna je osoba zaražena koronavirusom, a šest osoba je izliječeno. Novi slučaj zabilježila je ispostava Doma zdravlja Samobor, a po dvije izliječene osobe imaju ispostave Zaprešić, Jastrebarsko i Ivanić-Grad. Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivno 45 slučajeva. Do sada su ukupno izliječene 193 osobe, a 11 ih je preminulo.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version