Naslovnica Moja županija U Novom Zagrebu uhvaćena dvojica dilera

U Novom Zagrebu uhvaćena dvojica dilera

Zaplijenjena veća količina marihuane, MDMA i amfetamina

0
Foto: Miljenko Milanović/Cityportal.hr

Završeno je kriminalističko istraživanje nad 27-godišnjakom i 23-godišnjakom zbog osnovane sumnje da su počinili kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama. Dvojac je u utorak uhvaćen u na području Novog Zagreba prilikom legitimiranja.

„Osumnjičeni su dragovoljno izručili jednu vrećicu ispunjenu s oko 15 grama amfetamina te jednu vrećicu u kojoj se nalazilo oko 257 grama marihuane te još četiri vrećice s oko 5,20 grama marihuane. Također su policijskim službenicima izručili i jednu vrećicu su kojoj se nalazilo 100 tableta MDMA“, poručili su iz PUZ-a.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policijski službenici predali su osumnjičene pritvorskom nadzorniku, a kaznenu prijavu dostavili nadležnom državnom odvjetništvu.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version