Zagrebačka županija i Grad Zagreb 24. i 25. listopada na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu organiziraju, osamnaesti put zaredom, izložbeno-prodajnu manifestaciju “Dani hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i Grada Zagreba”.
– Pozivamo sve zainteresirane izlagače s područja Zagrebačke županije koji se žele besplatno predstaviti sa svojim proizvodima na sajmu da se prijave najkasnije do petka, 9. listopada. Broj izlagačkih mjesta je ograničen te će se poštivati redoslijed prijave. S obzirom na epidemiološku situaciju, ovogodišnja manifestacija održat će se na otvorenom, a za izlagači će biti osigurani natkriveni štandovi – kazali su iz Zagrebačke županije.
Inače, Dani hrane organiziraju se povodom Svjetskog dana hrane (16. listopada) i Svjetskog dana seoske žene (15. listopada).
