Naslovnica Crna kronika U Velikoj Mlaki u vožnji se zapalila Škoda Octavia

U Velikoj Mlaki u vožnji se zapalila Škoda Octavia

0

Jučer oko 17,30 sati u Velikoj Mlaki, tijekom vožnje zapalio se osobni automobil marke Škoda Octavia daruvarskih registarskih oznaka kojeg koristi 43-godišnjak. Požar su ugasili vatrogasci, a ozlijeđenih osoba nije bilo. U potpunosti je oštećen prednji dio vozila, a šteta je oko 80 tisuća kuna.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version