Naslovnica Moja županija U županiji dva nova slučaja koronavirusa

U županiji dva nova slučaja koronavirusa

0
16.4.2020. Velika Gorica - Drive in testiranje na koronavirus u Velikoj Gorici. Foto: Vanja Stanojević/Cityportal.hr

U Zagrebačkoj županiji dva su nova slučaja zaraze koronavirusom od jučer. Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do danas do 11 sati evidentirane su 133 osobe kojima je potvrđena bolest COVID-19. Do sada je ukupno izliječeno 125 osoba, a četiri su preminule. Jedan novi oboljeli evidentiran je u zaprešićkoj ispostavi Doma zdravlja, dok je drugi na području Jastrebarskog.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version