Naslovnica Moja županija U županiji sedam novih slučajeva, Gorica i danas na nuli

U županiji sedam novih slučajeva, Gorica i danas na nuli

0
01.05.2020. Velika Gorica. Prvi svibnja kao običan 'koronavirus dan'. Foto: David Jolić/rvg.hr

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na goričkom području u posljednjih 24 sata nema novih slučajeva koronavirusa. U županiji je pak sedam novooboljelih, dok je isti broj i izliječenih osoba. Nove slučajeve broje Dugo Selo, Sveti Ivan Zelina, koji imaju po dva te po jedan slučaj u Jastrebarskom, Klinča Selima i Stupniku.

– Od sedam novooboljelih osoba jedna je kontakt prethodno oboljelih, jedan slučaj je povezan s boravkom u BiH, jedna osoba se zarazila na radnom mjestu u Zagrebu, dok je za četiri slučaja nejasna epidemiološka anamneza. Samoizolacija je propisana za još 48 osoba – kažu iz Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version