Naslovnica Crna kronika Uhvatili ga s 1,91 promila u krvi pa je prespavao u policijskoj...

Uhvatili ga s 1,91 promila u krvi pa je prespavao u policijskoj postaji

0
12. - 13. 08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto: Anes Šuvaliæ/Cityportal.hr

Na području Policijske uprave zagrebačke i ovaj vikend provodi se akcija pojačanog nadzora alkohola, brzine, korištenja pojasa i mobitela. Tijekom prošle noći policija je zaustavila 17 vozača u alkoholiziranom stanju, 94 ih je vozilo prebrzo, sedmoro ih nije koristilo pojas, a dvoje je nepropisno koristilo mobitel.

Četiri osobe smještene su u posebne prostorije do prestanka djelovanja opojnih sredstava, također četiri osobe su odvedene na prekršajni sud. Među njima je i 21-godišnjak, kojeg je policija zaustavila u Ulici kralja Tomislava. Mladiću je tom prilikom izmjerena koncentracija 1,91 g/kg alkohola.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version