Naslovnica Vijesti Ukrali akumulatore i sklopku iz kontejnera za glomazni otpad

Ukrali akumulatore i sklopku iz kontejnera za glomazni otpad

0
Foto: Petra Škrinjarić/Cityportal.hr

Gorička policija izvijestila je o krađi iz kontejnera za zbrinjavanje glomaznog otpada kojeg je postavila VG Čistoća u Gornjoj Lomnici.

Kontejner se nalazio u blizini Gajeve ulice, a nepoznati počinitelji su u noći s 2. na 3. travnja polomili bravu na kontejneru i iz njega ukrali dva akumulatora i jednu električnu sklopku.

Inače, riječ je sekundarnoj sirovini, a ovim kaznenim djelom nastala je šteta od oko 500 eura.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version