Ono što smo i predviđali, dogodilo se rekordnom brzinom. Često smo kao nacija razjedinjeni, bez prave sloge, ali kad se povede priča o pomoći onima kojima je to najpotrebnije, rijeko zakažemo. Nismo ni ovaj put, u slučaju Valentine Jambrešić, majke dvoje djece koja se već dvije godine bori s karcinomom. Za terapije joj je potrebno 20.000 kuna, pa je na Facebook stranici “Borba za život” pokrenuta humanitarna akcija…
I već nekoliko sati poslije, stvar je bila riješena!
“USPJELI SMO!!! Dragi svi, hvala vam na Vašim uplatama i svakoj pomoći! Uspjeli smo skupiti dovoljan iznos za prvi ciklus terapija. Neizmjerno smo Vam svima zahvalni, ovo je prije svega veliki vjetar u leđa Valentini, a i velika pomoć jer nažalost danas je novac bitan i za ozdravljenje!
Stranica će i dalje biti aktivna sve dok Valentinino liječenje traje, jer kao što smo već naveli, ovo je samo početak ove metode liječenja! Još jednom hvala! I ne zaboravite… #dobrosedobrimvraca ❤️”, objavljeno je na stranici akcije.
Svatko je pomogao koliko je mogao, prvi korak je napravljen, a ubrzo je stigla i vijest kako je sve spremno i za sljedeći…
“Grad Velika Gorica na čelu s gradonačelnikom financirat će drugi ciklus terapija za našu dragu Valentinu. Hvala Vam od srca!”, nova je objava koja je oduševila pratitelje.
Bravo, Goričani!
