Velika žetva medalja Judo kluba Pinky na Prvenstvu Zagrebačke županije

Datum:

Članovi Judo kluba Pinky, za vikend su nastupili na Prvenstvu Zagrebačke županije u judu, održanom u Svetoj Nedelji. Na natjecanju je nastupilo 60 Pinkyevaca u uzrastima do 10, 12, 14 i 16 godina. U velikoj i brojnoj konkurenciji, gorički judaši osvojili su ukupno 39 medalja i 6 pehara za plasman u najbolje tri ekipe po uzrastima.

A evo i dobitnika medalja. Zlato su osvojili Borna Bedeković, Karlo Goršeta, Jakov Grčić, Adrian Hren koji je ujedno dobio i pehar za najboljeg natjecatelja, zatim Eva Lasić, Luka Maloča, Laura Martinović, Lana Marušić, Katja Mušinović, Jan Šipušić i Mateo Tomašić.

Srebro su osvojili Igor Arbutina, Urša Atalić, Dora Filipović, Šimun Hren, Dora Juričev, Lovro Katalenić, Eva Lukac, Sara Marušić, Ivona Šćetko, Marin Stilinović, Deni Štrković, Martin Tisanić, Luka Višnjić i Ante Višnjić.

Ovoga puta, treće mjesto i brončana medalja pripala je Andriji Blažu Matiću, Romanu Ciglaru, Noi Gaspiću, Ani Huzjak, Janu Krulcu, Bruni Krvavica, Antoniu Madžaru, Mariji Makek, Jakovu Makeku, Niki Martinović, Pavli Plepelić, Damjanu Radmaniću, Jakovu Sičiću i Tinu Antolčiću.

Čestitke svima!

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Kako mladi gledaju društvene mreže? Evo što je pokazalo novo istraživanje

Gotovo polovica mladih u Europskoj uniji smatra da društvene...

PREGLED DEMOGRAFSKIH MJERA Evo što Zagrebačka županija nudi mladima, obiteljima i studentima

Roditelji u Zagrebačkoj županiji za svako novorođeno dijete mogu...

Hrvati sve češće putuju, ovo su najpopularnije destinacije

Putovanja su postala sve češća zanimacija velikog broja građana,...

Hrvatska danas obilježava Dan moždanog udara: Brza reakcija može spasiti život

Upućuje se apel građanima da nauče prepoznati simptome ove bolesti jer pravodobno reagiranje može biti presudno za spašavanje života.