Naslovnica Crna kronika Velikogoričanin s 2,36 promila sletio u kanal na petrinjskom području

Velikogoričanin s 2,36 promila sletio u kanal na petrinjskom području

0
12. - 13. 08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto: Anes Šuvaliæ/Cityportal.hr

Čak 2,36 promila alkohola u organizmu imao je 54-godišnji vozač iz Velike Gorice koji je na Badnjak oko 19 sati imao prometnu nesreću u mjestu Bijelnik na petrinjskom području. Kako javlja sisačko-moslavačka policija, vozač je po dolasku u zavoj zbog neprilagođene brzine izgubio nadzor nad automobilom i sletio u odvodni kanal. Srećom, nastala je samo materijalna šteta.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version