Naslovnica Sport Velikogorički osnovnoškolci osvojili broncu na državnom nogometnom prvenstvu

Velikogorički osnovnoškolci osvojili broncu na državnom nogometnom prvenstvu

0
Foto: OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica/FB

Na državnom prvenstvu u nogometu za učenike 5. i 6. razreda, održanom 26. svibnja u Vinkovcima, učenici OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica osvojili su treće mjesto.

Mladi Velikogoričani tijekom turnira su prošli kroz niz zahtjevnih utakmica i na kraju stigli do bronce, iza ekipa iz Zadra i Osijeka, dok je četvrto mjesto pripalo Varaždinu.

Za školu su nastupili David Drobnjak, Patrik Katalinić, Jakov Halužan, Niko Jančić, Toni Drmić, Lukas Vrban, Mihael Halar, Mateo Magzan, Vito Bedek, David Karapandžić, Jura Klarić i Luka Safin.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version