Naslovnica Crna kronika Vodila dijete u vrtić pa ostala bez torbe, mobitela i naočala

Vodila dijete u vrtić pa ostala bez torbe, mobitela i naočala

Šteta je 2.500 kuna

0
Foto: vienna.at

Nepoznati kradljivac ukrao je u srijedu ujutro žensku torbicu iz automobila. Kako javlja policija, muškarac je iskoristi žurbu i nesmotrenost žene (36) koja je vodila dijete u vrtić u Pucekovićevoj ulici te za to vrijeme ostavila otključan automobil na parkiralištu. Sa suvozačkog sjedala lopov je ukrao torbu s novčanikom u kojem su bili dokumenti i novci, a u torbi su još bili mobitel i naočale, pa je ukupna šteta oko 2.500 kuna.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version