Naslovnica HOTNEWS Vozio Dobrilinom s promilima, policija mu privremeno oduzela vozačku

Vozio Dobrilinom s promilima, policija mu privremeno oduzela vozačku

0
foto: Petra Škrinjarić

Tijekom produženog vikenda gorička policija utvrdila je 35 prometna prekršaja koji su uglavnom bili prebrza vožnja, vožnja bez pojasa kao i korištenje mobitela za vrijeme vožnje.

Također, uz ostale prekršaja, uhićen je i jedan vozač zbog vožnje bez položenog vozačkog ispita, a najveća koncentaracija alkohola izmjerena je u nedjelju 05. siječnja u 23,30 sati, kod 36-godišnjeg muškarca  koji se vozio Ulicom dr. Juraja Dobrile. Nadzorom je utvrđeno da je vozio  dok je u organizmu imao 1,44 promila.

– Istom je privremeno oduzeta vozačka dozvola na rok od 12 sati i isključen je iz prometa te mu je uručen Prekršajni nalog. Za napomenuti je da su se u vrijeme vikenda dogodile 3 prometne nesreće – dodali su iz goričke policije.

 

 

 

 

 

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version