Naslovnica HOTNEWS Vozio ‘pod gasom’ pa sletio u odvodni kanal u Kučama

Vozio ‘pod gasom’ pa sletio u odvodni kanal u Kučama

0
Foto: policija, motociklist/PUZ

Od 24.do 27. svibnja djelatnici goričke prometne policije proveli su akciju „Pojačan nadzor vozila i vozača u dane vikenda“. Tom prilikom ukupno je utvrđeno 17 prometnih prekršaja.

Policija je izvijestila kako je za vikend bilo 6 prometnih nesreća, a dvije su s ozlijeđenim osobama. U jednoj je nesreći sudjelovao 35-godišnjak koji je u subotu 25. svibnja u 23:15 sati sletio u odvodni kanal kod kućnog broja 105 u Ulici braće Radić u Kučama.

– Očevidom je utvrđeno da je upravljao vozilom za vrijeme dok je u organizmu imao prisutnost alkohola u koncentraciji od 1,46 g/kg., što mu je umanjeno za dopuštenu pogrešku od 0,10 g/kg,. Istom je privremeno oduzeta vozačka dozvola na rok od 12 sati i isključen je iz prometa te mu je uručen Prekršajni nalog – istaknuli su iz policije.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version