Naslovnica CityLIGHTS Zasvjetlila i druga Adventska svijeća

Zasvjetlila i druga Adventska svijeća

0

U Velikoj Gorici je večeras upaljena i druga Adventska svijeća. Upalio ju je uz pomoć najmlađih Velikogoričana zamjenik gradonačelnika Velike Gorice Ervin Kolarec. Kao i prije tjedan dana obredu paljenja svijeće prisustvovali su i brojni Velikogoričani, a kako je sve to izgledalo pogledajte u galeriji fotografija:

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version