Od ponedjeljka, 1. rujna 2025., svi odjeli Gradske knjižnice Velika Gorica ponovno će raditi prema redovnom radnom vremenu. To znači da će korisnici knjižnicu moći posjetiti radnim danom od 8 do 19.30 sati, a subotom od 8 do 13 sati.
Iz knjižnice podsjećaju građane da prate njihove mrežne stranice jer je za jesen planiran niz događanja.
