Naslovnica Moja županija Županija i dalje samo s jednim aktivnim slučajem koronavirusa

Županija i dalje samo s jednim aktivnim slučajem koronavirusa

0
04.06.2020. Velika Gorica. Ribe, kornjače, golubovi i djeca u Parku dr. Franje Tuđmana. Foto: David Jolić/rvg.hr

Nema novooboljelih od koronavirusa u gradu Velikoj Gorici, kao niti na cijelom području Zagrebačke županije, javlja Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije. Proteklo je već 20 dana kako u županiji nema novih slučajeva COVID-19. Do danas u 11 sati je evidentirano 130 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom. Do sada je ukupno izliječeno 125 osoba, a četiri su preminule.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version