Nema novooboljelih od koronavirusa u gradu Velikoj Gorici, kao niti na cijelom području Zagrebačke županije, javlja Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije. Proteklo je već 20 dana kako u županiji nema novih slučajeva COVID-19. Do danas u 11 sati je evidentirano 130 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom. Do sada je ukupno izliječeno 125 osoba, a četiri su preminule.
