Naslovnica HOTNEWS FOTO Na 1.Velikogoričkom salonu predstavljen 21 gorički umjetnik i umjetnica

FOTO Na 1.Velikogoričkom salonu predstavljen 21 gorički umjetnik i umjetnica

0
Otvorena izložba 1.Velikogorički salon - foto: Ana Vuko

U Galeriji Galženica otvoren je 1.Velikogorički salon: Mapiranje lokalne scene s ciljem predstavljanja kvalitetnih velikogoričkih umjetnika, u sredini u kojoj djeluju, ali i pružiti priliku mladim neafirmiranim akademskim umjetnicima, kao i studentima s ovog područja da predstave svoj rad, stvarajući na taj način platformu za njihov daljnji rad, istraživanje i prezentaciju.

Otvorena izložba 1.Velikogorički salon – foto: Ana Vuko

– Uz brojnu publiku i lijepu atmosferu otvorili smo izložbu 1. Velikogorički salon. O izložbi su govorili Antonia Vodanović, voditeljica Galerije Galženica, povjesničarka umjetnosti Tea Gudek Šnajdar, Dražen Kurilovčan, voditelj Odjela za kulturu POUVG i Darko Bekić, predsjednik Gradskog vijeća Velike Gorice. Uz otvorenje izložbe, na kojoj je predstavljeno 21 autora/ica, izveden je i eat art performans ”Neobnovljivi”, autorica Ane Katulić i Irene Boćkai, te koncert elektroničkog dvojca Cura i dečko. Hvala svima na dolasku, nadamo se da ste uživali kao i mi – poručili su iz Galerije Galženica.

Ako već niste, izložbu možete razgledati do 17. studenog.

Otvorena izložba 1.Velikogorički salon – foto: Ana Vuko
Otvorena izložba 1.Velikogorički salon – foto: Ana Vuko
Otvorena izložba 1.Velikogorički salon – foto: Ana Vuko
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version